Reklama

Reklama

Urząd sprzedaje nieruchomości. Sprawdź, gdzie i za ile

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd sprzedaje nieruchomości. Sprawdź, gdzie i za ile - Zdjęcie główne

Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na terenie gminy Zelów na nowych właścicieli czeka siedem działek. Sprzedawane nieruchomości w główniej mierze przeznaczone są pod zabudowę mieszkalną. Sprawdzamy, jakimi funduszami trzeba dysponować, żeby zostać właścicielem terenów w gminie Zelów.

Reklama

Urząd Miejski w Zelowie dysponuje działkami przeznaczonymi do sprzedaży. Na liście znalazło się siedem nieruchomości, w tym większość z nich przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną. Termin składania wniosków dla chętnych kupić tereny od gminy obowiązuje do 16 grudnia tego roku.

Na liście znalazły się dwie działki w miejscowości Wola Pszczółecka. Pierwsza z nich ma powierzchnię 0,1668 ha i przygotowany dla niej plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na postawienie tam niskiej zabudowy mieszkalnej i zagrodowej. Dopuszczone jest również prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka kosztuje 51 910 zł.

Druga nieruchomość w Woli Pszczółeckiej jest trochę mniejsza, jej powierzchnia to 0,1523 ha, a cena wynosi 25 630 zł. Podobnie jak w przypadku pierwszej działki na tym terenie możne powstać niska zabudowa mieszkalna i zagrodowa, można również prowadzić działalność usługową. Część nieruchomości to obszar łąk i pastwisk spełniających funkcję korytarzy ekologicznych co oznacza, że są chronione przed zainwestowaniem.

Na liście do sprzedaży znalazła się również działka w Janowie. Za 0,26 ha zapłacić trzeba 60 400 zł. Może na niej stanąć niska zabudowa mieszkaniowa i zagrodowa. Dopuszczone jest także prowadzenie działalności usługowo-handlowej.

Kolejną działką, którą sprzedaje gmina Zelów, jest ziemia w Wygiełzowie. Nieruchomość składa się z dwóch połączonych parceli. Pierwsza z nich liczy 0,20 ha, druga 0,1245 ha. Łącznie kosztują one 67 tys. zł. Właściciel będzie mógł postawić tam niską zabudowę mieszkalną i gospodarczą, a także prowadzić działalność usługowo-handlową. Część nieruchomości to teren, który przeznaczony jest do zalesienia. Do tego czasu może służyć do użytkowania rolnego.

Na sprzedaż przygotowano również dwie działki w miejscowości Faustynów. Obie przeznaczone są pod niską zabudowę mieszkaniowo-letniskową, a także działalność usługowo-handlową. Pierwsza nieruchomość kosztuje 47 230 zł i mierzy 0,16 ha. Za drugą zapłacimy 56 950 zł, a jej wielkość to 0,25 ha.

Kupić można również mieszkanie w Zelowie, któremu przysługuje działka o wielkości 0,05 ha. Lokal znajduje się przy ulicy Kilińskiego 4, a jego powierzchnia to 29,63 metry kwadratowe. Koszt tej nieruchomości to 46 500 zł.

Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Zelowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy