Reklama

Reklama

Nauczyciele z gminy Zelów nagrodzeni. Kto znalazł się na liście wyróżnionych? [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pracownicy szkół z gminy Zelów świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości nagrodzono w sumie dwunastu nauczycieli za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Reklama

Oficjalne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Domu Kultury w Zelowie. Podczas uroczystości władze gminy dziękowały pedagogom za ich pracę, a także za trud i zaangażowanie w edukację kolejnych pokoleń mieszkańców gminy Zelów.

W trakcie imprezy burmistrz Zelowa – Tomasz Jachymek nagrodził w sumie 12 nauczycieli za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Edyta Gawlik (dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 4 w Zelowie), Paulina Gwizdała (nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie), Lidia Kowalska (nauczycielka PS nr 4 w Zelowie), Joanna Grzanka (nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 2 w Zelowie), Marlena Żurek (nauczycielka SP nr 2 w Zelowie), Grażyna Stachowiak (nauczycielka SP Nr 4 w Zelowie), Ewa Jadwiszczak (nauczycielka SP Nr 4 w Zelowie), Iwona Rosiak (nauczycielka Szkoły Podstawowej w Wygiełzowie), Róża Pawlak-Skrok (nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie), Agnieszka Zielińska (nauczycielka Szkoły Podstawowej w Łobudzicach z Filią w Bujnach Szlacheckich), Bożena Kryza (nauczycielka Szkoły Podstawowej w Kociszewie) oraz Jadwiga Werner (nauczycielka Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Zelowie).

- Wyróżnienie to przysługuje m.in. za wyjątkowe wyniki w pracy z uczniami, podnoszenie jakości pracy placówki m.in. poprzez innowacje i własne programy, aktywne uczestnictwo w tworzeniu uzupełniającej oferty zajęć i imprez dla uczniów i środowiska lokalnego, podnoszenie kwalifikacji, zaangażowanie we współpracę z rodzicami uczniów – informuje gmina Zelów.

Ponadto w tym roku Nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty otrzymała Mirosława Jachymek - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie.

Dla zebranych z okazji ich święta wystąpiła grupa teatralna Magiczne Wątki z przedstawieniem „Szkatułka” w reżyserii Krystyny Mikołajczak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy