Reklama

Reklama

Urząd poszukuje osoby do pracy. Na jakie stanowisko?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum/Zdjęcie poglądowe

Urząd poszukuje osoby do pracy. Na jakie stanowisko? - Zdjęcie główne

foto Archiwum/Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miejski w Zelowie poszukuje osoby do pracy. Czas na złożenie dokumentów mija 6 lutego. Na jakie stanowisko trwa nabór?

Reklama

Zelowski urząd ogłosił, że przyjmie do pracy osobę na stanowisko głównego księgowego w Referacie Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.

Jakie wymagania musi spełnić kandydat? Osoba ubiegająca się o pracę nie może być prawomocnie skazana, a także powinna spełniać jeden z warunków: ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe. Kandydat starający się o pracę na tym stanowisku musi posiadać też co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości, a także być wpisanym do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów i posiadać certyfikat księgowy.

Wymagania dodatkowe to m.in. znajomość przepisów prawa w szczególności z zakresu ustaw: o rachunkowości, finansach publicznych, samorządzie gminy, prawo oświatowe czy systemie oświaty, a także dyspozycyjność, samodzielność i kreatywność oraz znajomość obsługi komputera.

Termin składania aplikacji mija 6 lutego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy