reklama

Urząd w Zelowie wydał komunikat dla mieszkańców. Zmiany z powodu upału

Opublikowano:
Autor: AQ

Urząd w Zelowie wydał komunikat dla mieszkańców. Zmiany z powodu upału - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WydarzeniaUrząd Miejski w Zelowie wydał komunikat dla mieszkańców. W gminie wprowadzone zostaną zmiany wynikające z prognozowanych wysokich temperatur i zostaną wprowadzone zgodnie z zarządzeniem burmistrza. Sprawdź, co zapowiedziano.
reklama

Urząd Miejski w Zelowie skraca godziny pracy

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza w poniedziałek, 29 czerwca, Urząd Miejski w Zelowie będzie czynny do godziny 13:00. Jak poinformowano, decyzję podjęto w związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami.

Tego dnia zmienią się także godziny pracy kasy. Kasa Urzędu będzie czynna do godziny 12:30.

Powodem są prognozowane wysokie temperatury

Komunikat wskazuje, że skrócenie pracy urzędu ma związek z zapowiadanymi upałami. Zmiana dotyczy wyłącznie poniedziałku, 29 czerwca, i obejmuje zarówno urząd, jak i kasę.

Urząd przeprasza za niedogodności

W opublikowanej informacji urząd przekazał także komunikat do mieszkańców. Przeproszono za niedogodności i podziękowano za wyrozumiałość.

reklama
reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo