Sukces zawodników Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie. Posypały się medale [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Członkowie Ludowego Klubu Sportowego przywieźli z ogólnopolskich zawodów świetne wyniki. Posypały się medale i miejsca na podium.

Członkowie Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego wzięli udział w XXV Ogólnopolskie Igrzyska LZS. Start zawodników z Zelowa przyniósł świetne efekty i przyczynił się do uplasowania województwa łódzkiego na 2 miejscu w Polsce.

Zawodnicy z Ludowego Klubu Sportowego reprezentowali nasz region w dyscyplinach dla bloku integracyjnego, przeciąganiu liny, podnoszeniu ciężarów, a także w trójboju dla władz samorządowych.

Magdalena Zawodzińska w bloku integracyjnym zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal. Zwyciężyła w konkurencjach rzut lotką i rzut piłką lekarską, 2 miejsce zajęła w skoku w dal. Jednak nie tylko ona może pochwalić się świetnymi wynikami. 3 miejsca w swoich dyscyplinach zajęli Miłosz Sadziński (bieg na 60 m) oraz Adela Szafrańska (rzut ringo). Inni uczestnicy również uplasowali się blisko podium.

4 miejsce zajęła Paulina Smolna w podnoszeniu odważnika 10 kg w kategorii powyżej 70 kg. W tej samej dyscyplinie 5 miejsce przypadło Agacie Woźniak. Kamil Wojtczyk, w dwóch dyscyplinach zajął 5 miejsce. Było to podnoszenie odważnika 17,5 kg oraz przeciąganie liny mężczyzn. Drużyna kobieca w przeciąganiu liny, w składzie Paulina Smolna, Agata Woźniak, Aleksandra Sima, Magdalena Zawodzińska, Martyna Michalak zajęła 6 miejsce.

Na 9 miejscu w trójboju władz samorządowych uplasował się natomiast Andrzej Gudzio.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.