BetCris Łódzka 4. Liga: Włókniarz Zelów nie sprostał ŁKS-owi III Łódź!

BetCris Łódzka 4. Liga: Włókniarz Zelów nie sprostał ŁKS-owi III Łódź! - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

AktualnościW piątkowym meczu 31. kolejki BetCris Łódzkiej 4. Ligi zespół Włókniarza Zelów podejmował drużynę ŁKS-u III Łódź. Jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie?

Zelowianie, którzy okupują ostatnie miejsce w tabeli czwartoligowych zmagań z dorobkiem 10 punktów na koncie, zmierzyli się w piątek 7 czerwca z dwunastą drużyną w stawce. Pierwszy mecz tych ekip zakończył się sromotną porażką Włókniarza, który jesienią przegrał na wyjeździe aż 0:6.

Rewanż rozpoczął się obiecująco, bo to zelowianie jeszcze w pierwszej połowie objęli prowadzenie i utrzymywali je do sześćdziesiątej minuty. Ostatnie pół godziny piątkowej konfrontacji należało jednak do gości, którzy strzelili aż cztery gol i pewnie wygrali, zapewniając sobie utrzymanie.

Włókniarz Zelów – ŁKS III Łódź 1:4 (1:0)

Już od kilku tygodni wiadomo, że sezon 2023/2024 zakończy się dla Włókniarza Zelów spadkiem do klasy okręgowej. Zanim to jednak nastąpi przed Niebiesko-Biało-Zielonymi jeszcze trzy spotkania w BetCris Łódzkiej 4. Lidze – w środę 12 czerwca na wyjeździe z Wartą Działoszyn, u siebie ze Startem Brzeziny oraz z Borutą w Zgierzu.