Włókniarz Zelów rozgromił Omegę II Kleszczów! Kibice zobaczyli aż 9 goli

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Włókniarz Zelów rozgromił Omegę II Kleszczów! Kibice zobaczyli aż 9 goli - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W sobotnim spotkaniu 7. kolejki zmagań w piotrkowskiej klasie okręgowej liderujący tabeli Włókniarz Zelów podejmował drużynę Omega II Kleszczów. Jakim wynikiem zakończył się mecz rozgrywany na Stadionie im. Krzysztofa Surlita?

Zelowianie po sześciu kolejkach mieli na koncie 15 punktów, dzięki pięciu zwycięstwom i tylko jednej porażce. Rywal z powiatu bełchatowskiego miał na koncie 10 oczek (3-1-2) i zajmował siódmą pozycję w tabeli.

Drużyna Włókniarz już w pierwszej połowie rozstrzygnęła na swoją korzyść sobotnią rywalizację z rezerwami Omegi Kleszczów, schodząc na przerwę z czterobramkową przewagą (4:0). Na listę strzelców wpisali się kolejno Dawid Tomczyk, Jakub Tosik, Maciej Dąbrowski i Szymon Rosiak.

W drugiej połowie dzieło zniszczenia dokończył Maciej Dąbrowski, który dorzucił trzy kolejny gole, przy pomocy Cezarego Klicha. Honorową bramkę dla przyjezdnych na początku drugiej odsłony zdobył Miłosz Dylak.

Włókniarz Zelów – Omega II Kleszczów 8:1 (4:0)
Bramki: Tomczyk, Tosik, Dąbrowski x4), Rosiak, Klich - Dylak

W 8. serii gier zespół Włókniarza Zelów zmierzy się na wyjeździe z LKS Mierzyn w sobotę 28 września. Kolejne domowe spotkane Niebiesko-Biało-Zielonych odbędzie się w weekend 5-6 października, rywalem Victoria Żytno.