W parku przy ulicy Kościuszki w Zelowie rozpoczęły się prace związane z budową nowego placu zabaw. W związku z prowadzonymi robotami, spacerujący mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia, o czym informuje też zelowski urząd.
- W „ogródku Jordanowskim” przy ul. Kościuszki ruszyła budowa nowego placu zabaw. Już niedługo to miejsce zmieni się nie do poznania. Ze względów bezpieczeństwa, przejście przez teren budowy jest zamknięte do odwołania – informuje Urząd Miejski w Zelowie.
Umowę z wykonawcą inwestycji gmina Zelów podpisała pod koniec kwietnia. Jak zapewnia gmina, nowy plac zabaw przy ul. Kościuszki będzie dostosowany dla dzieci w różnym wieku.
Zgodnie z dokumentacją projektową znajdzie się tam wiele urządzeń dla młodszych i starszych dzieci. W planie znajdują się różnego rodzaju domki, zjeżdżalnie, czy też huśtawki. Dzieci będą mogły bawić się również w piaskownicy, a także spróbować swoich sił na torze sprawnościowym. Na nowym obiekcie nie zabraknie też karuzeli i miejsc do siedzenia.
Wykonawca inwestycji ma pół roku na przeprowadzenie wszystkich prac.
Komentarze (0)