Reklama

Reklama

Urząd sprzedaje działki i mieszkanie. Ile trzeba zapłacić za nieruchomości?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd sprzedaje działki i mieszkanie. Ile trzeba zapłacić za nieruchomości? - Zdjęcie główne

Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W gminie Zelów wystawiono kolejne nieruchomości na sprzedaż. Na liście pojawiły się zarówno obszary rolne, działki z możliwością zabudowy, jak i mieszkanie przy Placu Dąbrowskiego. Sprawdź, ile trzeba za nie zapłacić.

Reklama

Urząd Gminy Zelów przedstawił listę nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Wśród 9 nieruchomości zdecydowana większość to obiekty rolne. Na liście znalazł się również lokal mieszkalny w centrum miasta.

Pierwsza działka położona jest w Bujnach Szlachceckich. Ma ona powierzchnię 0,13 ha i warta jest 3783 zł. Według miejscowego plan zagospodarowania przestrzennego są to tereny upraw polowych i ogrodniczych z dopuszczeniem zabudowy siedliskowej i urządzeń melioracji wodnej.

Podobny plan zagospodarowania mają również: działka w Pukawicy o wielkości 0,2410 ha i wartości 6483 zł oraz nieruchomość w Zelówku wyceniona na 140 199 zł, mająca powierzchnię 3,3783 ha. Ziemię w Zelówku mogą jednak kupić jedynie rolnicy. Dodatkowo przebiega przez nią linia średniego napięcia.

Na terenach upraw polowych i ogrodniczych z dopuszczeniem zabudowy siedliskowej i urządzeń melioracji wodnej znajduje się również działka w Kociszewie o wielkości 0,6530 ha, która wyceniona została na 19 786 zł. Warto jednak pamiętać, że leży ona na terenie zalewowym i nie ma dostępu do drogi publicznej.

Kolejna nieruchomość w Kociszewie ma powierzchnię 4,2062 ha. Według planu zagospodarowania przestrzennego częściowo jest to teren upraw polowych i ogrodniczych, możliwa jest jednak zabudowa siedliskowa. Częściowo działka przeznaczona jest też pod tereny leśne oraz niską zabudowę o funkcji mieszkaniowej i zagrodowej. Dopuszczana jest również nieuciążliwa działalność usługowo-handlowa. Nieruchomość mogą kupić rolnicy, a wyceniona została na 349 300 zł.

Na liście działek przeznaczonych do sprzedaży gmina umieściła również trzy znajdujące się w miejscowości Bocianicha. Każda z nich to tereny o przeznaczeniu leśnym. Do czasu faktycznego zalesienia mogą służyć do użytkowania rolnego. Pierwsza z działek w tej miejscowości ma 0,7077 ha i jest warta 23 779 zł. Druga ma 0,3873 ha, a jej koszt to 12 161 zł. Trzecia nieruchomość ma powierzchnię 0,9007 ha i jej wartość to 30 264 zł.

Ostatni na liście znalazł się lokal mieszkalny przy Placu Dąbrowskiego 6. Mieszkanie ma wielkość 26,67 metrów kwadratowych oraz udział w częściach wspólnych budynku. Dodatkowo przynależy do niego pomieszczenie o wielkości 11,23 metrów kwadratowych i dostęp do działki o powierzchni 0,0838 ha. W lokalu można prowadzić działalność usługowo handlową. Jego koszt to 87 985 zł.

Więcej szczegółowych informacji na temat nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży można uzyskać w Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Zelowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy