BetCris IV liga: Włókniarz nie dał rady Skalnikowi

BetCris IV liga: Włókniarz nie dał rady Skalnikowi - Zdjęcie główne

foto Rafał Kurek

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W sobotnie popołudnie Włókniarz Zelów podejmował na własnym boisku drużynę Skalnika Sulejów. Losy pojedynku rozgrywanego w ramach 10. kolejki BetCris IV Ligi rozstrzygnęły się w niespełna dwadzieścia minut.

Zelowianie do sobotniej rywalizacji przystępowali z dorobkiem dziesięciu punktów. Rywale z Sulejowa mieli na swoim koncie o trzy oczka więcej i to oni byli nieznacznym faworytem bezpośredniej potyczki. Niestety analitycy firm bukmacherskich nie pomylili się w przewidywaniach. Na stadionie stadionie im. Krzysztofa Surlita oglądaliśmy dziś powtórkę potyczki rozegranej z 30 kwietnia bieżącego roku, kiedy to w ramach 25. kolejki sezonu 2021/2022 przyjezdni wygrali 2:0.

Identycznie jak wtedy, premierowa bramka dla gości padła już w 10. minucie. Tym razem do siatki Włókniarza trafił Miłosz Turewicz. Sześć minut później na 2:0 podwyższył Ryo Yoshioka i jak się później okazało to właśnie on ustalił końcowy wynik spotkania.

Dla Włókniarza Zelów to już szósta porażka w sezonie 2022/23 BetCris IV Ligi łódzkiej. Na otarcie łez Niebiesko-Biało-Zielonym pozostaje wspomnienie środowego zwycięstwa 6:0 nad drugim zespołem Lechii Tomaszów Mazowiecki w III rundzie okręgowego Pucharu Polski.

Dokładnie w niedzielę 25 września 2022 roku wypada 100-lecie powstania Włókniarza Zelów. Dzień wcześniej zelowianie zmierzą się w derbach powiatu z GKS-em w Bełchatowie i choć nie będzie o to łatwo, z okazji takiego święta wypadałoby sprawić niespodziankę.

Włókniarz Zelów vs Skalnik Sulejów 0:2 (0:2)
Bramki: Turewicz (10.), Yoshioka (16.)