BetCris IV Liga: Włókniarz Zelów zakończył rundę jesienną porażką

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Rafał Kurek

BetCris IV Liga: Włókniarz Zelów zakończył rundę jesienną porażką - Zdjęcie główne

foto Rafał Kurek

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W ostatnim tegorocznym meczu rozgrywek BetCris Łódzkiej IV Ligi piłkarze Włókniarza Zelów rywalizowali na wyjeździe z Orkanem Buczek. Niestety niedzielna konfrontacja zakończyła się porażką Niebiesko-Biało-Zielonych w stosunku 1:3.

Zdecydowanym faworytem niedzielnej potyczki, rozgrywanej w ramach 19. kolejki sezonu 2022/23 BetCris IV Ligi, była drużyna gospodarza, która przed bezpośrednim starciem z Włókniarzem miała na swoim koncie o osiemnaście punktów więcej.

Różnicę tą było widać również na boisku. Orkan już do przerwy prowadził 2:0, a obie bramki padły w pierwszym kwadransie gry. Na kwadrans przed końcem ekipa gospodarza podwyższyła na 3:0. Piłkarzy z Zelowa stać było tylko na honorowe trafienie dosłownie w ostatnich minutach.

Porażka 1:3 z Orkanem Buczek oznacza, że Włókniarz Zelów rundę jesienna sezonu 2022/23 BetCris Łódzkiej IV Ligi kończy na siedemnastej pozycji w tabeli. Bilans zelowian to 4 zwycięstwa, 3 remisy i aż 12 porażek, co przełożyło się na 15 punktów. Bramki? 23:48.

Orkan Buczek – Włókniarz Zelów 3:1 (2:0)