Oferty pracy w Zelowie i okolicach. Sprawdź, na jakie stanowiska i ile można zarobić

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Oferty pracy w Zelowie i okolicach. Sprawdź, na jakie stanowiska i ile można zarobić - Zdjęcie główne

Poglądowe

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Powiatowym Urzędzie Pracy w Bełchatowie regularnie pojawiają się nowe ofert pracy. Część z nich skierowana jest również do mieszkańców Zelowa i okolicznych miejscowości. Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy i ile można zarobić?

Aktualnie w Zelowie i okolicach (do 10 km) bełchatowski PUP ma trzy oferty pracy. Wynagrodzenie, wymagania i warunki zatrudnienia różnią się w zależności od ogłoszenia. Zobacz, na jakie stanowiska można aplikować.

Oferta pracy: MAGAZYNIER- KIEROWCA

Miejsce pracy: Płocka 2, 97-425 Zelów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Realizacja dostaw węgla do klienta; praca fizyczna przy workownicy.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy: Stacjonarna, Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Wymagania konieczne: Wykształcenie podstawowe, Prawo jazdy kat. B

Pracodawca: SKŁAD OPAŁU SYLWIA ROSIAK

Wymagane dokumenty: CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Poniedziałek-piątek, Godziny : 8:00 – 15:00

Oferta pracy: GŁÓWNY SPECJALISTA

Miejsce pracy: 97-425 Zabłoty 19, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Udzielanie porad i przeprowadzenie indywidualnych badań psychologicznych, prowadzenie terapii psychologicznej oraz koordynowanie prac zespołu terapeutyczno - opiekuńczego.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy: Stacjonarna

Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN praca poniedziałek-piatek, 7.30.-15.30. Na tym stanowisku pracownikowi przysługuje dodatek funkcyjny oraz dodatek stażowy

Zawód: psycholog

Wymagania konieczne: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Psychologie, współpraca w zespole, doświadczenie na danym stanowisku (wymagany staż - lata: 5)

Inne wymagania: Kandydat na stanowisko musi posiadać wykształcenie wyższe; ukończony kierunek studiów - psychologia. Na wyżej wymienionym stanowisku pracownikowi przysługuje dodatek funkcyjny. W jednostce wypłacany jest dodatek stażowy.

Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej

Wymagane dokumenty: cv

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Oferta pracy: POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Zobacz na mapie Otwiera się w nowym oknie97-415 Parzno 72A, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Wstępna obróbka produktów do dań właściwych. Dbanie o porządek i czystość miejsca pracy. Obsługa zmywaka.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: trzy zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie trzyzmianowym, np. 07:00-15:00; 15:00-23:00; 23:00-07:00 (40 godzin tygodniowo). Umowa o pracę na czas określony do 12 miesięcy. Pracodawca jest również zainteresowany zatrudnieniem obywatela Ukrainy.

Zawód: pomoc kuchenna

Wymagania konieczne: wykształcenie podstawowe

Pracodawca: AGROTURYSTYKA " PRZYSIÓŁEK KRESY" Paulina Pilińska

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Poniedziałek - piątek, Godziny: 10:00 - 18:00

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy