Reklama

Reklama

Nawet do 12 tys. zł na budowę placu zabaw, siłowni czy remont świetlicy. Sołtysi mogą składać wnioski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nawet do 12 tys. zł na budowę placu zabaw, siłowni czy remont świetlicy. Sołtysi mogą składać wnioski - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sołtysi z terenu gminy Zelów mogą składać wnioski o dotację do 12 tys. zł m.in. na nowe place zabaw, siłownie plenerowe, wyposażenie świetlic wiejskich czy remonty boisk.  Właśnie ruszył konkurs w ramach programu „Sołectwo na plus”.

Reklama

Samorząd województwa łódzkiego na konkurs planuje przeznaczyć aż 8 mln zł. O grant w ramach programu „Sołectwo na plus” mogą starać się sołtysi z całego województwa. W ocenie projektów komisja będzie brała pod uwagę m.in. znaczenie danej inwestycji dla lokalnej społeczności czy zaangażowanie mieszkańców w realizację m.in. poprzez współpracę z KGW.

Jak informuje urząd miejski w Zelowie, zgłoszenia należy dokonać na druku, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu i złożyć w Biurze Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego lub przesłać za pośrednictwem podmiotu świadczącego usługi pocztowe na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź, w terminie do dnia 6 lutego 2023 r. (decyduje data nadania zgłoszenia za pośrednictwem podmiotu świadczącego usługi pocztowe).

Zgłoszenie i wniosek o grant powinny dotyczyć projektów realizowanych w terminie od 1 lipca do 30 listopada 2023 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy