BetCris IV Liga: Włókniarz sprawił niespodziankę w Opocznie!

BetCris IV Liga: Włókniarz sprawił niespodziankę w Opocznie! - Zdjęcie główne

foto Rafał Kurek

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W sobotnim meczu 17. kolejki sezonu 2022/23 BetCris IV Ligi łódzkiej piłkarze Włókniarza Zelów zmierzyli się z Ceramiką w Opocznie. Choć to rywal był zdecydowanym faworytem, Niebiesko-Biało-Zielonym udało się wrócić do domu ze zdobyczą punktową!

Przed rywalizacją z opocznianami drużyna Włókniarza z dorobkiem czternastu punktów zajmowała piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Przeciwnik w tym samym czasie wywalczał o osiem oczek więcej i co naturalne był faworytem sobotniej konfrontacji.

Na przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu drużyny gospodarza. Jedyną bramkę w tej części meczu zdobył w 37. minucie Wiktor Majewski. Worek z golami rozwiązał się w drugiej odsłonie. W 61. minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Stolarczyk, ale już sześć minut później Ceramika ponownie objęła prowadzenie za sprawą Oskara Korczyńskiego. Ostatnie słowo należało jednak do Włókniarza, który wyrównał w 72. minucie pojedynku. Wynik spotkania na 2:2 ustalił Albin Maciejewski!

Zanim w BetCris IV Lidze łódzkiej 2022/23 nastanie przerwa zimowa, która potrwa do końcówki marca przyszłego roku, piłkarze Włókniarza Zelów rozegrają jeszcze dwa mecze o stawkę. Za tydzień u siebie z Widzewem II Łódź, a za dwa z Orkanem Buczek na terenie rywala.

Ceramika Opoczno – Włókniarz Zelów 2:2 (1:0)
Bramki: Majewski (27.), Korczyński (67.) - Stolarczyk (61.), Maciejewski (72.)